Dzisiaj jest 22. Wrzesień 2017
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Informacja o cookies
Ta strona może przesyłać pliki cookies (tzw. ciasteczka) niezbędne do działania systemu PHP-fusion, na którym jest oparta. Żadne informacje o użytkowniku strony nie są w ten sposób gromadzone. Możesz wyłączyć ciasteczka w opcjach swojej przeglądarki.
Olimpiada Fizyczna
Olimpiada Fizyczna to prestiżowa impreza - uzyskanie statusu laureata lub finalisty stanowi spore osiągnięcie, jest zaznaczane na świadectwie maturalnym i zwalnia z matury z fizyki. Ma zasięg ogólnopolski i jest organizowana przez Komitet Główny Olimpiady Fizycznej.

Olimpiada składa się z 3 etapów:
I etap - to 2 części zadań (teoretyczne i teoretyczne z doświadczalnymi), które rozwiązuje się w domu i wysyła na adres Komitetu Okręgowego Olimpiady Fizycznej (w naszym przypadku - do Częstochowy)
II etap - odbywa się w Częstochowie (dla naszego województwa) i składa z 2 części (dwa różne terminy): teoretycznej i doświadczalnej.
III etap - odbywa się w ciągu 2 dni w Warszawie (część teoretyczna i doświadczalna)

 

 
Nasz udział w ostatnich latach:
 
2016/2017:
Marta Otremba (2A), Filip Kubacki (2A), Jan Szczepankiewicz (2A) oraz Wiktor Stefanowicz (3A)  kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia

2015/2016:
Piotr Bogdoł (3F), Iga Hamryszak (3E), Marek Knosala (3A), Filip Kubacki (1A) oraz Rafał Świętek (3A) kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia
* Filip Kubacki (1A) oraz Rafał Świętek (3A) kwalifikują się do etapu doświadczalnego II stopnia
 

2014/2015:
Agnieszka Borucka (3A), Mirosław Hamryszak (3E), Wojciech Ledwig (3D) i Rafał Jastrzębski (3D)  kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia

 2013/2014:
Tomasz Wacławek (3A), Klaudia Jendrysik (3A), Zbigniew Bocianowski (2A), Agnieszka Borucka (2A) i Wojciech Ralko (2A) kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia
* Agnieszka Borucka (2A) kwalifikuje się do etapu doświadczalnego II stopnia
 
2012/2013:
Patryk Czaja (3A), Mateusz Świerczyński (3A), Patryk Kozłowski (3A), Karol Wachtarczyk (3E) i Tomasz Wacławek (2A) kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia
* Karol Wachtarczyk (3E) kwalifikuje się do etapu doświadczalnego II stopnia

2011/2012:
Aleksandra Grzelak (3E), Marek Mika (3E) i Karol Wachtarczyk (2E) kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia
* Marek Mika (3E) kwalifikuje się do etapu doświadczalnego II stopnia
 
2010/2011:
Filip Kiałka (3A), Aleksandra Grzelak (2E) i Marek Mika (2E) kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia
 
 
2009/2010:
Bartłomiej Kozdraś (3E), Piotr Bońkowski (3E), Żaneta Saj (3E) i Jacek Olchawa (2E) kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia


2008/2009:
Żaneta Saj (2E) i Bartłomiej Kozdraś (2E) kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia
* Żaneta Saj (2E) i Bartłomiej Kozdraś (2E) kwalifikują się do etapu doświadczalnego II stopnia


2007/2008:
Patryk Radyjowski (3E), Bartłomiej Kozdraś (1E) i Piotr Bońkowski (1E) kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia


2006/2007:
Marcin Skóra (3A), Krzysztof Jakubicki (3A) i Patryk Radyjowski (2E) kwalifikują się do etapu teoretycznego II stopnia
* Marcin Skóra (3A) kwalifikuje się do etapu doświadczalnego II stopnia


2005/2006:
Brak udziału w etapie II stopnia


Wcześniej:
Brakuje wielu danych, ale wiadomo, że mieliśmy uczestnika etapu doświadczalnego w roku 2002/2003 (Piotr Wójcicki) a rok wcześniej, czyli 2001/2002 mieliśmy laureata (Miron Sadziak). W miarę możliwości informacje będą jeszcze uzupełniane.



Wszelkich informacji udziela Grzegorz Korbaś - odpowiedzialny za Olimpiadę w ramach PLO nr II w Opolu

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
'Simplicity_div' theme modified by GPK